E-BIKE Rowery elektryczne z dzieckiem

Rowerowa wycieczka w górach z całą rodziną? To proste i przyjemne!

W naszej ofercie znajdziesz wszelkie niezbędne wyposażenie by na rowerową przygodę zabrać nawet najmniejsze dzieci.

Wypożyczalnia akcesoriów dla dzieci do rowerów elektrycznych w Zakopanem

PPRZYCZEPKA
1h 29 zł
4h 49 zł
FOTELIK
1h 15 zł
4h 25 zł
PRZYCZEPKA

PRZYCZEPKA

Przyczepka dla dziecka do roweru elektrycznego szczególnie polecana jest na miejskie trasy. Komfortowa wycieczka dla dziecka i rodzica.

FOTELIK

FOTELIK

Wygodny fotelik dla dziecka, dzięki któremu nawet jazda rowerem elektrycznym po górskich szlakach będzie zarówno dla dziecka, jak i rodzica, komfortową przygodą.

Zarezerwuj teraz
Częste pytania

W przygodzie na rowerach elektrycznych mogą brać udział już dzieci od 2-go roku życia! Młodsze dzieci mogą jechać w przyczepce lub foteliku a starsze nawet na własnym rowerze elektrycznym.
Oczywiście! W ofercie posiadamy także rowery elektryczne w rozmiarze "S". Jeśli więc wzrost dziecka pozwala na bezpieczne prowadzenie roweru, może jechać na własnym (ok. 150 cm wzrostu).
Jeśli dziecko jedzie własnym rowerem to zdecywanie tak! Jeśli dziecko jedzie w foteliku lub przyczepce, zalecamy wybór tras miejskich lub rekreacyjnych - świetną opcją dla całej rodziny może być choćby Dolina Chochołowska. Odradzamy Drogę pod Reglami ze względu na wiele miejsc z wysokimi kamieniami - rower elektryczny radzi sobie wyśmienicie, jednak dziecko w przyczepce lub foteliku nie będzie czuło się komfortowo.

Zobacz także: