E-BIKE Rowery elektryczne z dzieckiem

Rowerowa wycieczka w górach z całą rodziną? To proste i przyjemne!

W naszej ofercie znajdziesz wszelkie niezbędne wyposażenie by na rowerową przygodę zabrać nawet najmniejsze dzieci.

Wypożyczalnia akcesoriów dla dzieci do rowerów elektrycznych w Zakopanem

PRZYCZEPKA

PRZYCZEPKA

Przyczepka dla dziecka do roweru elektrycznego szczególnie polecana jest na miejskie trasy. Komfortowa wycieczka dla dziecka i rodzica.

FOTELIK

FOTELIK

Wygodny fotelik dla dziecka, dzięki któremu nawet jazda rowerem elektrycznym po górskich szlakach będzie zarówno dla dziecka, jak i rodzica, komfortową przygodą.


Częste pytania

W przygodzie na rowerach elektrycznych mogą brać udział już dzieci od 2-go roku życia! Młodsze dzieci mogą jechać w przyczepce lub foteliku a starsze nawet na własnym rowerze elektrycznym.
Oczywiście! W ofercie posiadamy także rowery elektryczne w rozmiarze "S". Jeśli więc wzrost dziecka pozwala na bezpieczne prowadzenie roweru, może jechać na własnym (ok. 150 cm wzrostu).
Jeśli dziecko jedzie własnym rowerem to zdecywanie tak! Jeśli dziecko jedzie w foteliku lub przyczepce, zalecamy wybór tras miejskich lub rekreacyjnych - świetną opcją dla całej rodziny może być choćby Dolina Chochołowska. Odradzamy Drogę pod Reglami ze względu na wiele miejsc z wysokimi kamieniami - rower elektryczny radzi sobie wyśmienicie, jednak dziecko w przyczepce lub foteliku nie będzie czuło się komfortowo.

Zobacz także: