E-BIKE Rowery elektryczne w Zakopanem

Komfort i radość z jazdy rowerem w górach teraz dostępne dla każdego!

Dlaczego E-BIKE?

Jazda nawet najwyższej klasy rowerem w górach wymaga od nas nie lada wysiłku! Czy to prawda? Nie, odkąd możesz wybrać rower elektryczny! Podczas swojej wycieczki docierasz pod naprawdę stromy podjazd i... wjeżdżasz do góry z uśmiechem i bez wysiłku! Nawet całkowici amatorzy bez kondycji fizycznej mogą wsiąść na rower elektryczny i pokonywać najbardziej wymagające, ale i najpiękniejsze trasy w Zakopanem. To własnie jest siła i największy atut e-bike - rowerowa przygoda dostępna dla każdego bez wysiłku i zmęczenia!
Każdy rower wyposażony jest w silnik elektryczny. Używamy niewielkiej siły własnych mięśni a silnik elektryczny błyskawicznie nas wspomaga. Nawet największe podjazdy nie wymagają wielkiego wysiłku. Co najważniejsze, nadal odczuwamy wielką radość i czujemy się jak gdybyśmy jechali normalnym rowerem, ale wyjątkowo... lekko! 🙂 Dzięki temu sami możemy skupić się na czerpaniu radości z jazdy i podziwiać piękne widoki
Z rowerem elektrycznym możesz odkrywać Zakopane i całe Podhale na nowo - najpiękniejsze zakątki, wcześniej dostępne tylko dla wytrawnych rowerzystów, teraz dostępne są dla każdego. Zostaw samochód, omiń korki, porzuć stres - czerp radość z życia, bądź blisko natury - wypożycz E-BIKE!

Imprezy integracyjne - rowery w Zakopanem

Organizując wyjazd integracyjny do Zakopanego, zdecydowanie warto wziąć pod uwagę wycieczki rowerowe!

Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na rowery elektryczne czy górskie, zwiedzanie Zakopanego i całego regionu Podhala z perspektywy dwóch kółek to wielka przygoda, którą wszyscy Twoi współpracownicy zapamiętają na długo!

Piękne widoki, wyjątkowe miejsca i bliskość tatrzańskiej natury.

Eventy rowerowe dla grup organizujemy kompleksowo. Rowerową wycieczkę waszej grupy możemy połączyć z relaksem na basenach termalnych, wycieczką na Quadach czy ogniskiem z kapelą góralską. Możecie też liczyć na transfery z hotelu i z powrotem.

Jeśli pragniecie uświetnić swój wyjazd firmowy wycieczką rowerową, proponujemy:

  • Wycieczki na rowerach elektrycznych
  • Wycieczki na rowerach górskich

Rowerowe integracje organizujemy na całym Podhalu - w Zakopanem, w Dolinie Chochołowskiej, zjazdy z Gubałówki.

Zapraszamy do kontaktu - z przyjemnością przygotujemy ofertę na wasz wyjazd firmowy do Zakopanego!

Częste pytania

Rowery elektryczne w Zakopanem są coraz bardziej popularne i bardzo szybko się rezerwują, dlatego zdecydowanie zalecamy dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem by szansa na super przygodę na e-bike nie przepadła! 🙂
Tak, tak, tak! 🙂 To właśnie jest siła roweru elektrycznego! Osoba bez kondycji lekko i przyjemnie pokona nawet najbardziej wymagające trasy.
Każdy Klient otrzymuje naładowany rower - ilość energii z pewnością wystarczy na czas wypożyczenia zdeklarowany przez Klienta ze sporym zapasem. Jeśli znacząco wydłużysz czas wycieczki i dojdzie do rozładowania... jedziesz dalej! 🙂 Twój elektryczny rower zamieni się wówczas w zwykły rower.

Zobacz także: