BIKEDOO.pl należy do grupy SNOWDOO, firmy która od wielu lat w Zakopanem organizuje wycieczki i wyprawy na quadach oraz zima na skuterach śnieżnych. Każdego roku tysiące turystów korzysta z naszej oferty. Rowery to nasz nowy produkt, wycieczki na rowerach z przewodnikiem to kontynuacja wielkiej misji Snowdoo by oferować usługi na najwyższym poziomie, na wysokiej klasy sprzęcie i z programem który zachwyci każdego, co najważniejsze jest prowadzony w wielu językach przez naszych przewodników, osoby dla których rowery to letnia pasja i sposób na życie.

Posiadamy nowoczesną bazę, oferujemy rowery górskie, elektryczne, miejskie typu Urban oraz szosowe dla tych co lubią jeździć po płaskim. Wzorem z Europy stworzyliśmy możliwość zwiedzania Podhala z perspektywy dwóch kółek.

Każda nasza rowerowa wycieczka wyróżnia się innymi doświadczeniami – w swojej ofercie mamy wycieczki rowerowe, które pozwolą Ci być blisko tatrzańskiej natury i nacieszyć się pięknymi widokami oraz te miejskie, dzięki którym lepiej poznasz Zakopane i odwiedzisz najciekawsze atrakcje.

Nasz Przewodnik zadba o Państwa bezpieczeństwo i doskonałą zabawę podczas rowerowej wycieczki.

Rowery w Zakopanem – musisz to przeżyć!