Wycieczki E-Bike

Trasa – Dolina Chochołowska – elektrykiem – 4 godziny

DOLINA CHOCHOŁOWSKA - E-BIKE Wycieczka na rowerach elektrycznych.

Dolina Chochołowska, czyli jedna z najpiękniejszych dolin w Tatrach. Ta wycieczka to dużo radości z komfortowej jazdy rowerem elektrycznym w najpiękniejszym otoczeniu tatrzańskiej przyrody.

Rozpoczynamy w centrum Zakopanego, gdzie w bazie BIKEDOO Adventure każdy uczestnik otrzymuje swój elektryczny rower i wszelkie niezbędne wyposażenie. Pracownik przekazuje także informacje odnośnie trasy i możliwości pobrania aplikacji, która ułatwi nam orientację w terenie.

Klikasz "PLAY" i rozpoczynasz swoją przygodę!

Tatrzańska wieś

Prosto z bazy, udajemy się w stronę Kościeliska - góralskiej wsi z wieloma zabytkami architektury góralskiej. Jadąc tą drogą unikniemy najbardziej ruchliwych tras. Skręcamy w ulicę "Rysulówka" by po chwili jadąc obok rzeki wyjechać wprost na przeciwko Doliny Chochołowskiej.

Dolina Chochołowska

Przejażdżka po tej przepięknej, tatrzańskiej dolinie na rowerze elektrycznym to 100% relaksu. Komfortowa jazda rowerem elektrycznym pozwala nam cieszyć się pięknymi widokami, bliskością przyrody, szumem rzeki... Dotrzemy do schroniska, które jest idealnym miejscem na chwilę przerwy i pyszny deser - serwują tutaj wyjątkową szarlotkę ze śmietaną i jagodami z tatrzańskich lasów.

Po tych pięknych chwilach, czeka nas dużo zabawy podczas zjazdu w dół z doliny.

Zakątki Zakopanego

Drogę powrotną do bazy Bikedoo w centrum Zakopanego możemy komfortowo pokonać tą samą trasą lub drogą główną (szybsza alternatywa).

Dla tych, którym starczy czasu proponujemy szybką rundę po mieście na miłe zakończenie wycieczki.

W TRAKCIE TEJ WYCIECZKI

  • Góralska wieś Kościelisko
  • Dolina Chochołowska
  • Bliskość natury
  • Pyszna szarlotka w schronisku
  • Piękne zakątki Zakopanego

W CENĘ WLICZONE:

  • Wypożyczenie roweru elektrycznego
  • Kask
  • Zaplanowana trasa

Informacje dodatkowe

Najczęstsze pytania

Jazda nawet najwyższej klasy rowerem w górach wymaga od nas nie lada wysiłku! Czy to prawda? Nie, odkąd możesz wybrać rower elektryczny! Podczas swojej wycieczki docierasz pod naprawdę stromy podjazd i... wjeżdżasz do góry z uśmiechem i bez wysiłku! Nawet całkowici amatorzy bez kondycji fizycznej mogą wsiąść na rower elektryczny i pokonywać najbardziej wymagające, ale i najpiękniejsze trasy w Zakopanem. To własnie jest siła i największy atut e-bike - rowerowa przygoda dostępna dla każdego bez wysiłku i zmęczenia!
Każdy rower wyposażony jest w silnik elektryczny. Używamy niewielkiej siły własnych mięśni a silnik elektryczny błyskawicznie nas wspomaga. Nawet największe podjazdy nie wymagają wielkiego wysiłku. Co najważniejsze, nadal odczuwamy wielką radość i czujemy się jak gdybyśmy jechali normalnym rowerem, ale wyjątkowo... lekko! 🙂 Dzięki temu sami możemy skupić się na czerpaniu radości z jazdy i podziwiać piękne widoki
Z rowerem elektrycznym możesz odkrywać Zakopane i całe Podhale na nowo - najpiękniejsze zakątki, wcześniej dostępne tylko dla wytrawnych rowerzystów, teraz dostępne są dla każdego. Zostaw samochód, omiń korki, porzuć stres - czerp radość z życia, bądź blisko natury - wypożycz E-BIKE!
Rowery elektryczne w Zakopanem są coraz bardziej popularne i bardzo szybko się rezerwują, dlatego zdecydowanie zalecamy dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem by szansa na super przygodę na e-bike nie przepadła! 🙂
Tak, tak, tak! 🙂 To właśnie jest siła roweru elektrycznego! Osoba bez kondycji lekko i przyjemnie pokona nawet najbardziej wymagające trasy.
Rowery elektryczne pozwalają Ci pokonywać trasy bardzo szybko i sprawnie a proponowane przez nas wycieczki, np. 4-godzinne zawsze uwzględniają chwilę przerwy na pamiątkowe zdjęcie 🙂 Po przekroczeniu zarezerwowanego czasu wypożyczenia, każda napoczęta godzina będzie musiała być opłacona w kwocie 100 zł za godzinę. Opłata uiszczana jest za każdą, przekroczoną minutę (zgodnie z aktualnym cennikiem) - jeśli więc spóźnisz się kilkanaście minut to nie musisz płacić za kolejną godzinę - bardzo wygodne! 🙂
Każdy Klient otrzymuje naładowany rower - ilość energii z pewnością wystarczy na czas wypożyczenia zdeklarowany przez Klienta ze sporym zapasem. Jeśli znacząco wydłużysz czas wycieczki i dojdzie do rozładowania... jedziesz dalej! 🙂 Twój elektryczny rower zamieni się wówczas w zwykły rower.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.