Wycieczki E-Bike

Trasa – 7 Dolin – elektrykiem – 4 godziny

NAJPIĘKNIEJSZE ZAKOPANE - E-BIKE Wycieczka na rowerach elektrycznych.

Wycieczkę "Najpiękniejsze Zakopane" na rowerach elektrycznych każdy uczestnik pamięta na całe życie! To bliskość natury i dużo frajdy z jazdy rowerem elektrycznym po Zakopanem!

Rozpoczynamy w centrum Zakopanego, gdzie w bazie BIKEDOO Adventure każdy uczestnik otrzymuje swój elektryczny rower i wszelkie niezbędne wyposażenie. Pracownik przekazuje także informacje odnośnie trasy i możliwości pobrania aplikacji, która ułatwi nam orientację w terenie.

Klikasz "PLAY" i rozpoczynasz swoją przygodę!

Wjazd wyciągiem

Już na początku wycieczki czeka na nas świetna atrakcja! Po krótkiej przejażdżce z bazy Bikedoo, wjeżdżamy wyciągiem krzesełkowym Szymaszkowa na Gubałówkę - oczywiście razem z rowerami.

Gubałówka

Jedziemy po szczycie Gubałówki, czyli relaksująca przejażdżka z pięknymi widokami na Tatry i Zakopane w dole.

Zjazd do Doliny Kościeliskiej

To prawdziwa zabawa! Przez tradycyjną, góralską wieś Kościelisko zjeżdżamy w dół do Doliny Kościeliskiej. Po drodze nie brakuje pięknych widoków, można też podziwiać zabytki architektury góralskiej. Wiatr we włosach, dużo radości! Na krótką przerwę możemy zatrzymać się u wlotu do Doliny Kościeliskiej skąd wjeżdżamy na Drogę pod Reglami.

Droga pod Reglami

To prawdziwa przygoda! W końcu jedziemy rowerem po Tatrzańskim Parku Narodowym. Już podczas wjazdu na Drogę pod Reglami doceniamy wielką moc roweru elektrycznego. Widzimy przed sobą stromy podjazd i... pokonujemy go bez żadnego wysiłku, lekko i przyjemnie! To jest to!

Całą Drogę pod Reglami pokonujemy otoczeni pięknymi widokami, bliskością natury i Tatr. Dzięki komfortowej jeździe na rowerze elektrycznym bez wysiłku, mamy czas by nacieszyć się tymi dobrociami. Szum potoków, klimatyczne mosteczki, wodospady i formacje skalne.

Po drodze mamy także prawdziwą Bacówkę, gdzie warto wstąpić na chwilę przerwy - skosztować pysznego oscypka i uciąć pogawędkę z Bacą lub Gaździną.

Skocznia narciarska

Mały, tatrzański raj się kończy i wjeżdżamy do Zakopanego tuż obok skoczni narciarskiej. Wielka Krokiew robi wielkie wrażenie, warto zrobić postój by zobaczyć ją na własne oczy.

Miasto pod Tatrami

W Zakopanem łatwo się zakochać - to bardzo klimatyczne miasto. Doskonale to czujemy, kiedy kontynuujemy swoją przejażdżkę ścieżką rowerową w stronę centrum. Docieramy tam w kilkanaście minut, przejeżdżamy przez piękny, niedawno zmodernizowany park i już widzimy bazę Bikedoo, gdzie oddajemy rowery.

Ahh, co to była za przygoda!

 

W TRAKCIE TEJ WYCIECZKI

 • Wjazd wyciągiem Szymaszkowa
 • Widokowa Gubałówka
 • Tradycyjna wieś Kościelisko
 • Dolina Kościeliska
 • Droga pod Reglami i Tatrzański Park Narodowy
 • Bliskość przyrody i piękne widoki
 • Skocznia narciarska - Wielka Krokiew
 • Piękne zakątki Zakopanego

W CENĘ WLICZONE:

 • Wypożyczenie roweru elektrycznego
 • Kask
 • Zaplanowana trasa

Informacje dodatkowe

Najczęstsze pytania

Jazda nawet najwyższej klasy rowerem w górach wymaga od nas nie lada wysiłku! Czy to prawda? Nie, odkąd możesz wybrać rower elektryczny! Podczas swojej wycieczki docierasz pod naprawdę stromy podjazd i... wjeżdżasz do góry z uśmiechem i bez wysiłku! Nawet całkowici amatorzy bez kondycji fizycznej mogą wsiąść na rower elektryczny i pokonywać najbardziej wymagające, ale i najpiękniejsze trasy w Zakopanem. To własnie jest siła i największy atut e-bike - rowerowa przygoda dostępna dla każdego bez wysiłku i zmęczenia!
Każdy rower wyposażony jest w silnik elektryczny. Używamy niewielkiej siły własnych mięśni a silnik elektryczny błyskawicznie nas wspomaga. Nawet największe podjazdy nie wymagają wielkiego wysiłku. Co najważniejsze, nadal odczuwamy wielką radość i czujemy się jak gdybyśmy jechali normalnym rowerem, ale wyjątkowo... lekko! 🙂 Dzięki temu sami możemy skupić się na czerpaniu radości z jazdy i podziwiać piękne widoki
Z rowerem elektrycznym możesz odkrywać Zakopane i całe Podhale na nowo - najpiękniejsze zakątki, wcześniej dostępne tylko dla wytrawnych rowerzystów, teraz dostępne są dla każdego. Zostaw samochód, omiń korki, porzuć stres - czerp radość z życia, bądź blisko natury - wypożycz E-BIKE!
Rowery elektryczne w Zakopanem są coraz bardziej popularne i bardzo szybko się rezerwują, dlatego zdecydowanie zalecamy dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem by szansa na super przygodę na e-bike nie przepadła! 🙂
Tak, tak, tak! 🙂 To właśnie jest siła roweru elektrycznego! Osoba bez kondycji lekko i przyjemnie pokona nawet najbardziej wymagające trasy.
Rowery elektryczne pozwalają Ci pokonywać trasy bardzo szybko i sprawnie a proponowane przez nas wycieczki, np. 4-godzinne zawsze uwzględniają chwilę przerwy na pamiątkowe zdjęcie 🙂 Po przekroczeniu zarezerwowanego czasu wypożyczenia, każda napoczęta godzina będzie musiała być opłacona w kwocie 100 zł za godzinę. Opłata uiszczana jest za każdą, przekroczoną minutę (zgodnie z aktualnym cennikiem) - jeśli więc spóźnisz się kilkanaście minut to nie musisz płacić za kolejną godzinę - bardzo wygodne! 🙂
Każdy Klient otrzymuje naładowany rower - ilość energii z pewnością wystarczy na czas wypożyczenia zdeklarowany przez Klienta ze sporym zapasem. Jeśli znacząco wydłużysz czas wycieczki i dojdzie do rozładowania... jedziesz dalej! 🙂 Twój elektryczny rower zamieni się wówczas w zwykły rower.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.