Wycieczki E-Bike

Trasa – Dookoła Zakopanego – elektrykiem – 4 godziny

DOOKOŁA ZAKOPANEGO - E-BIKE Wycieczka na rowerach elektrycznych.

"Dookoła Zakopanego", czyli wycieczka na e-bike, podczas której czeka na nas wiele wyjątkowych miejsc i pięknych widoków.

Rozpoczynamy w centrum Zakopanego, gdzie w bazie BIKEDOO Adventure każdy uczestnik otrzymuje swój elektryczny rower i wszelkie niezbędne wyposażenie. Pracownik przekazuje także informacje odnośnie trasy i możliwości pobrania aplikacji, która ułatwi nam orientację w terenie.

Klikasz "PLAY" i rozpoczynasz swoją przygodę!

Wjazd wyciągiem

Nasza wycieczka zaczyna się od super atrakcji! Krótka przejażdżka z bazy Bikedoo i docieramy do Szymaszkowej, skąd razem z naszymi elektrycznymi rowerami wjeżdżamy wyciągiem krzesełkowym na Gubałówkę.

Gubałówka

Na Gubałówce możemy nacieszyć się relaksującą przejażdżką oraz pięknymi widokami na Tatry i Zakopane.

Najwyżej położona miejscowość w Polsce

Ze zbocza Gubałówki kierujemy się do wsi "Ząb" - jest to najwyżej położona miejscowość w Polsce. Po drodze miniemy między innymi zabytkowy Kościółek. Po ok. 5 km rekreacyjnej przejażdżki dojedziemy do Harendy.

Piękne widoki i klimat Zakopanego

Znajdujemy się przy górnej stacji wyciągu Harenda - panorama Tatr widoczna z tego miejsca jest bajkowa. Jest to idealne miejsca na krótką przerwę, po której zjeżdżamy w dół wyciągu wprost do Zakopanego.

Kontynuujemy wycieczkę w stronę Bachledzkiego Wierchu - dzięki komfortowej jeździe na rowerze elektrycznym możemy skupić się na podziwianiu pięknych widoków.

Następnie kierujemy się w stronę Nosala i Kuźnic, gdzie znajduje się dolna stacja kolejki na Kasprowy Wierch. Te spokojne, zielone dzielnice Zakopanego zdecydowanie warto zwiedzić rowerem.

Skocznia narciarska

Z Kuźnic kontynuujemy wycieczkę w stronę skoczni narciarskiej. Wielka Krokiew robi wielkie wrażenie! Koniecznie zróbcie tutaj mały postój.

Miasto pod Tatrami

W Zakopanem łatwo się zakochać - to bardzo klimatyczne miasto. Doskonale to czujemy, kiedy kontynuujemy swoją przejażdżkę ścieżką rowerową w stronę centrum. Docieramy tam w kilkanaście minut, przejeżdżamy przez piękny, niedawno zmodernizowany park i już widzimy bazę Bikedoo.

W TRAKCIE TEJ WYCIECZKI

 • Wjazd wyciągiem Szymaszkowa
 • Widokowa Gubałówka
 • Ząb - najwyżej położona wieś w Polsce
 • Harenda
 • Bachledzki Wierch
 • Kuźnice
 • Skocznia narciarska - Wielka Krokiew
 • Piękne zakątki Zakopanego

W CENĘ WLICZONE:

 • Wypożyczenie roweru elektrycznego
 • Kask
 • Zaplanowana trasa

Informacje dodatkowe

Najczęstsze pytania

Jazda nawet najwyższej klasy rowerem w górach wymaga od nas nie lada wysiłku! Czy to prawda? Nie, odkąd możesz wybrać rower elektryczny! Podczas swojej wycieczki docierasz pod naprawdę stromy podjazd i... wjeżdżasz do góry z uśmiechem i bez wysiłku! Nawet całkowici amatorzy bez kondycji fizycznej mogą wsiąść na rower elektryczny i pokonywać najbardziej wymagające, ale i najpiękniejsze trasy w Zakopanem. To własnie jest siła i największy atut e-bike - rowerowa przygoda dostępna dla każdego bez wysiłku i zmęczenia!
Każdy rower wyposażony jest w silnik elektryczny. Używamy niewielkiej siły własnych mięśni a silnik elektryczny błyskawicznie nas wspomaga. Nawet największe podjazdy nie wymagają wielkiego wysiłku. Co najważniejsze, nadal odczuwamy wielką radość i czujemy się jak gdybyśmy jechali normalnym rowerem, ale wyjątkowo... lekko! 🙂 Dzięki temu sami możemy skupić się na czerpaniu radości z jazdy i podziwiać piękne widoki
Z rowerem elektrycznym możesz odkrywać Zakopane i całe Podhale na nowo - najpiękniejsze zakątki, wcześniej dostępne tylko dla wytrawnych rowerzystów, teraz dostępne są dla każdego. Zostaw samochód, omiń korki, porzuć stres - czerp radość z życia, bądź blisko natury - wypożycz E-BIKE!
Rowery elektryczne w Zakopanem są coraz bardziej popularne i bardzo szybko się rezerwują, dlatego zdecydowanie zalecamy dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem by szansa na super przygodę na e-bike nie przepadła! 🙂
Tak, tak, tak! 🙂 To właśnie jest siła roweru elektrycznego! Osoba bez kondycji lekko i przyjemnie pokona nawet najbardziej wymagające trasy.
Rowery elektryczne pozwalają Ci pokonywać trasy bardzo szybko i sprawnie a proponowane przez nas wycieczki, np. 4-godzinne zawsze uwzględniają chwilę przerwy na pamiątkowe zdjęcie 🙂 Po przekroczeniu zarezerwowanego czasu wypożyczenia, każda napoczęta godzina będzie musiała być opłacona w kwocie 100 zł za godzinę. Opłata uiszczana jest za każdą, przekroczoną minutę (zgodnie z aktualnym cennikiem) - jeśli więc spóźnisz się kilkanaście minut to nie musisz płacić za kolejną godzinę - bardzo wygodne! 🙂
Każdy Klient otrzymuje naładowany rower - ilość energii z pewnością wystarczy na czas wypożyczenia zdeklarowany przez Klienta ze sporym zapasem. Jeśli znacząco wydłużysz czas wycieczki i dojdzie do rozładowania... jedziesz dalej! 🙂 Twój elektryczny rower zamieni się wówczas w zwykły rower.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.