E-BIKE Raymon FullRay 130E

Przygodowy. Blisko natury. Dynamiczny. Modele Allmountain to zwinne e-all-roundery, które są w domu w każdym terenie. Dzięki harmonijnej geometrii i idealnie dostrojonym komponentom są wiernymi towarzyszami dla wszystkich miłośników szlaków. Mogą wybrać się na każdą wycieczkę, zarówno pod górę, jak i w dół. Wszystkie modele są dostępne w wersjach 29er i 27.5'' - niektóre rowery elektryczne są również dostępne z oponami mieszanymi od tego sezonu.
Niezależnie od tego, czy są to długie, trudne podjazdy, wymagające technicznie zjazdy, czy proste szlaki przepływowe: po prostu jedź tam, gdzie i jak chcesz. FullRay 130E 6.0 jest pełnowymiarowy w pełni i dostępny dla każdego szlaku. Wszechstronność jest atutem we wszystkich FullRays. Czy jesteś gotowy? Aby uzyskać jeszcze większą zwrotność i wydajną transmisję mocy, Fullray osiąga punkty dzięki zmienionej geometrii ramy: Teraz siedzisz więcej niż na rowerze - niezależnie od tego, czy jest tor główny, czy kamienny szlak. Zasilany mocnym silnikiem Yamaha i zintegrowanymi akumulatorami Simplo, FullRay zapewnia dokładnie taką wytrzymałość, jakiej potrzebujesz przy 630 Wh. Przydatny szczegół: Siedzenie Dropper Post jest bezstopniowo regulowane na kierownicy, dzięki czemu można szybko dostosować pozycję siedzącą do odpowiedniej sytuacji na drodze.

Rower elektryczny Raymon FullRay 130E

Koła - 29"
Opony typu 'Plus'/'+' to poszerzone wersje typowych opon MTB o szerokości do 3,0", często osadzone na obręczach o szerokości do 40mm.

Zalety: lepsza przyczepność, większy komfort i bezpieczeństwo na szlaku. Opony typu Plus mogą pochwalić się podobnymi właściwościami co opony w fatbikach, przy czym nie są aż tak duże.
Wniosek: poszerzane opony Plus zapewniają lepszą przyczepność podczas jazdy na szlaku, są lżejsze niż opony w modelach fatbike, a jednocześnie umożliwiają jazdę przy bardzo niskim ciśnieniu powietrza.

Nawet całkowici amatorzy bez kondycji fizycznej mogą wsiąść na rower elektryczny i pokonywać najbardziej wymagające, ale i najpiękniejsze trasy w Zakopanem.

To właśnie jest siła i największy atut e-bike - rowerowa przygoda dostępna dla każdego bez wysiłku i zmęczenia!
Ile kilometrów mogę przejechać na akumulatorze?
Czy na jednym ładowaniu uda mi się pokonać 50, a nawet 120 km?

To kluczowa informacja przy zakupie roweru elektrycznego. Producenci starają się podawać możliwie najbardziej realistyczne wartości zasięgu e-roweru z w pełni naładowanym akumulatorem.
W praktyce jednak maksymalny zasięg zależy od kombinacji wielu różnych czynników. Oprócz silnika liczy się również oczywiście wydajność (400 lub 500 Wh), obsługa i styl jazdy oraz wiek akumulatora.
Duże znaczenie mają również: waga użytkownika, pozycja siedząca, styl jazdy (częstotliwość rozruchu, kadencja) oraz wybrany poziom wspomagania (Eco, Tour, Sport, Turbo). I wreszcie na zasięg wpływają również: profil terenu (podjazd, płaska powierzchnia), podłoże (szosa, szutrowe), a nawet kierunek wiatru (jazda pod wiatr lub z wiatrem) oraz profil opon. W związku z tym bardzo trudno jest podać precyzyjne i ostateczne wartości zasięgu.

Co najważniejsze, nadal odczuwamy wielką radość i czujemy się jak gdybyśmy jechali normalnym rowerem, ale wyjątkowo... lekko! 🙂

Dzięki temu sami możemy skupić się na czerpaniu radości z jazdy i podziwiać piękne widoki

Wysokiej klasy elektryczny rower e-MTB light austriackiego producenta R Raymon, to elektryczny rower MTB w świetnej relacji cena / jakość.
W pełni zawieszony, na solidnym osprzęcie i markowej elektronice oraz silniku Yamaha.
Generuje 250W mocy oraz 70Nm momentu obrotowego.
Bateria 500WH

Rozmiar koła:
29+ CALE/-I
Waga (szacunkowa):
24 KG
Typ napędu:
System przerzutek
Rodzaj hamulca:
Hydrauliczny hamulec tarczowy
Zasięg (km):
50-120

Bikedoo Adventure - rowery w Zakopanem

Skorzystaj z usług Bikedoo i przeżyj prawdziwą rowerową przygodę w Tatrach! Odkrywanie Zakopanego i jego największych atrakcji z perspektywy dwóch kółek to świetny pomysł na udany, aktywny dzień!

Bikedoo oferuje swoim Klientom:

  • Wycieczki rowerowe w Zakopanem
  • Wycieczki rowerowe w Dolinie Chochołowskiej
  • Wycieczki rowerowe z Przewodnikiem
  • Wypożyczalnia rowerów w Zakopanem
  • Rowery dla dzieci w Zakopanem

Sprawdź ofertę i zarezerwuj swoją wymarzoną rowerową wycieczkę!