Tatrzańska Przygoda!

Ta wycieczka to gotowy pomysł na piękną przygodę w Zakopanem! Blisko natury, jedna z najpiękniejszych dolin w Tatrach i wiele atrakcji po drodze – bacówka, skocznia narciarska i wiele więcej!

Zeskanuj kod QR

 

Zeskanuj telefonem kod QR:

lub kliknij przycisk:

4h

40km

Prosto z bazy, udajemy się w stronę Kościeliska - góralskiej wsi z wieloma zabytkami architektury góralskiej. Jadąc tą drogą unikniemy najbardziej ruchliwych tras. Skręcamy w ulicę "Rysulówka" by po chwili jadąc obok rzeki wyjechać wprost na przeciwko Doliny Chochołowskiej.
Przejażdżka po tej przepięknej, tatrzańskiej dolinie na rowerze elektrycznym to 100% relaksu. Komfortowa jazda rowerem elektrycznym pozwala nam cieszyć się pięknymi widokami, bliskością przyrody, szumem rzeki... Dotrzemy do schroniska, które jest idealnym miejscem na chwilę przerwy i pyszny deser - serwują tutaj wyjątkową szarlotkę ze śmietaną i jagodami z tatrzańskich lasów. Po tych pięknych chwilach, czeka nas dużo zabawy podczas zjazdu w dół z doliny. Od wlotu skręcamy w prawy i kierujemy się drogą główną w stronę Doliny Kościeliskiej.
W Kirach (przy wlocie do Doliny Kościeliskiej) wracamy na teren Tatrzańskiego Parku Narodowego. Już podczas wjazdu na Drogę pod Reglami doceniamy wielką moc roweru elektrycznego. Widzimy przed sobą stromy podjazd i... pokonujemy go bez żadnego wysiłku, lekko i przyjemnie! To jest to! Całą Drogę pod Reglami pokonujemy otoczeni pięknymi widokami, bliskością natury i Tatr. Dzięki komfortowej jeździe na rowerze elektrycznym bez wysiłku, mamy czas by nacieszyć się tymi dobrociami. Szum potoków, klimatyczne mosteczki, wodospady i formacje skalne. Po drodze mamy także prawdziwą Bacówkę, gdzie warto wstąpić na chwilę przerwy - skosztować pysznego oscypka i uciąć pogawędkę z Bacą lub Gaździną.
Mały, tatrzański raj się kończy i wjeżdżamy do Zakopanego tuż obok skoczni narciarskiej. Wielka Krokiew robi wielkie wrażenie, warto zrobić postój by zobaczyć ją na własne oczy.
W Zakopanem łatwo się zakochać - to bardzo klimatyczne miasto. Doskonale to czujemy, kiedy kontynuujemy swoją przejażdżkę ścieżką rowerową w stronę centrum. Docieramy tam w kilkanaście minut, przejeżdżamy przez piękny, niedawno zmodernizowany park i już widzimy bazę Bikedoo, gdzie oddajemy rowery.