Wycieczki E-Bike

Trasa – Murowaniec – elektrykiem – 4 godziny

Pod KASPROWY! - E-BIKE Wycieczka na rowerach elektrycznych.

Czyli Doliną Suchej Wody do schroniska Murowaniec na Hali Gąsienicowej - zdobądź najwyższy punkt w Tatrzańskim Parku Narodowym, do którego możemy dojechać rowerem.

Rozpoczynamy w centrum Zakopanego, gdzie w bazie BIKEDOO Adventure każdy uczestnik otrzymuje swój elektryczny rower i wszelkie niezbędne wyposażenie. Pracownik przekazuje także informacje odnośnie trasy i możliwości pobrania aplikacji, która ułatwi nam orientację w terenie.

Klikasz "PLAY" i rozpoczynasz swoją przygodę!

Hej Zakopane
Wycieczkę zaczynamy od miejskiego zwiedzania kierując się w stronę Nosala, Jaszczurówki. Wyjątkowy klimat Zakopanego z perspektywy komfortowej jazdy rowerem bez wysiłku to coś wspaniałego! Po ok. 9 km jazdy przez Cyrhlę docieramy do Brzezin, gdzie zaczyna się czarny szlak turystyczny Doliną Suchej Wody.

Dolina Suchej Wody

Jest to najtrudniejsza trasa rowerowa w Tatrach, ale... nie dla nas! W końcu trudność wynika głównie z przewyższeń na trasie i długości a my mamy wsparcie w postaci roweru elektrycznego, więc nie odczuwamy wielkiego wysiłku. Jednak warto zaznaczyć, że szlak ten ma kamieniste podłoże, więc należy zachować szczególną ostrożność podczas jazdy. Jednocześnie, dzięki temu jest to bardzo ciekawa trasa dla bardziej wymagających.

Schronisko Murowaniec na Hali Gąsienicowej

Ta trasa prawie cały czas biegnie lasem, więc możemy nacieszyć się bliskością natury i spokojem. A kiedy dotrzemy do Murowańca (Schroniska na Hali Gąsienicowej) czekają na nas piękne widoki na całe otoczenie hali. Schronisko jest najwyższym punktem w Tatrach, do którego możemy dotrzeć rowerem - udało się! Czas na odpoczynek, relaks w przepięknym otoczeniu i powrót w stronę Zakopanego.

 

W TRAKCIE TEJ WYCIECZKI

  • Piękne zakątki Zakopanego
  • Dolina Suchej Wody
  • Las i otoczenie przyrody
  • Piękne widoki
  • Schronisko Murowaniec
  • Hala Gąsienicowa
  • Ciekawa trasa dla wymagających

W CENĘ WLICZONE:

  • Wypożyczenie roweru elektrycznego
  • Kask
  • Zaplanowana trasa

Informacje dodatkowe

Najczęstsze pytania

Jazda nawet najwyższej klasy rowerem w górach wymaga od nas nie lada wysiłku! Czy to prawda? Nie, odkąd możesz wybrać rower elektryczny! Podczas swojej wycieczki docierasz pod naprawdę stromy podjazd i... wjeżdżasz do góry z uśmiechem i bez wysiłku! Nawet całkowici amatorzy bez kondycji fizycznej mogą wsiąść na rower elektryczny i pokonywać najbardziej wymagające, ale i najpiękniejsze trasy w Zakopanem. To własnie jest siła i największy atut e-bike - rowerowa przygoda dostępna dla każdego bez wysiłku i zmęczenia!
Każdy rower wyposażony jest w silnik elektryczny. Używamy niewielkiej siły własnych mięśni a silnik elektryczny błyskawicznie nas wspomaga. Nawet największe podjazdy nie wymagają wielkiego wysiłku. Co najważniejsze, nadal odczuwamy wielką radość i czujemy się jak gdybyśmy jechali normalnym rowerem, ale wyjątkowo... lekko! 🙂 Dzięki temu sami możemy skupić się na czerpaniu radości z jazdy i podziwiać piękne widoki
Z rowerem elektrycznym możesz odkrywać Zakopane i całe Podhale na nowo - najpiękniejsze zakątki, wcześniej dostępne tylko dla wytrawnych rowerzystów, teraz dostępne są dla każdego. Zostaw samochód, omiń korki, porzuć stres - czerp radość z życia, bądź blisko natury - wypożycz E-BIKE!
Rowery elektryczne w Zakopanem są coraz bardziej popularne i bardzo szybko się rezerwują, dlatego zdecydowanie zalecamy dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem by szansa na super przygodę na e-bike nie przepadła! 🙂
Tak, tak, tak! 🙂 To właśnie jest siła roweru elektrycznego! Osoba bez kondycji lekko i przyjemnie pokona nawet najbardziej wymagające trasy.
Rowery elektryczne pozwalają Ci pokonywać trasy bardzo szybko i sprawnie a proponowane przez nas wycieczki, np. 4-godzinne zawsze uwzględniają chwilę przerwy na pamiątkowe zdjęcie 🙂 Po przekroczeniu zarezerwowanego czasu wypożyczenia, każda napoczęta godzina będzie musiała być opłacona w kwocie 100 zł za godzinę. Opłata uiszczana jest za każdą, przekroczoną minutę (zgodnie z aktualnym cennikiem) - jeśli więc spóźnisz się kilkanaście minut to nie musisz płacić za kolejną godzinę - bardzo wygodne! 🙂
Każdy Klient otrzymuje naładowany rower - ilość energii z pewnością wystarczy na czas wypożyczenia zdeklarowany przez Klienta ze sporym zapasem. Jeśli znacząco wydłużysz czas wycieczki i dojdzie do rozładowania... jedziesz dalej! 🙂 Twój elektryczny rower zamieni się wówczas w zwykły rower.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.